جدیدترین اخبار دنیای فناوری اطلاعات 

جدیدترین خبرها

  • 114
  • 7 مرتبه
داشبورد جدید IBM

داشبورد جدید IBM

1399/05/05 10:15:11 ق.ظ

شرکت #آی‌_بی‌_ام داشبورد امنیتی جدیدی را طراحی کرده‌است که به شرکت‌های تجاری امکان می‌دهد بر امنیت خدمات کلاود خود نظارت کنند و از سرقت داده‌های مالی جلوگیری کنند.

 

شرکت آی‌بی‌ام داشبورد امنیتی جدیدی را طراحی کرده‌است که به شرکت‌های تجاری امکان می‌دهد بر امنیت خدمات کلاود خود نظارت کنند و از سرقت داده‌های مالی جلوگیری کنند.

داشبورد ایمن‌سازی شده آی‌بی‌ام به‌طور ویژه برای ارائه خدمات کلاود مالی عرضه شده و شرکت‌های تجاری از این طریق می‌توانند امنیت روندهای کاری مالی خود را تضمین کنند.

آی‌بی‌ام امیدوار است بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری از ارائه این خدمات استقبال کنند و از این طریق از نفوذ احتمالی هکرها و باج‌افزار‌نویسان به سیستم‌های خود به‌سرعت مطلع شوند.

ارائه این خدمات از سوی آی‌بی‌ام بعد از خریداری شرکت اسپانوگو صورت می‌گیرد. این شرکت نرم‌افزارهای امنیتی مورد استفاده صنعت بیمه را تولید می‌کرد و آی‌بی‌ام با استفاده از آن به دنبال ایمن‌سازی سرورهای کلاود خود برای مشتریان است.

آی‌بی‌ام از ابزار علاقه برخی بانک‌های اروپایی و آمریکایی به استفاده از این خدمات خبر داده‌است و حتی برخی شرکت‌های نرم‌افزاری مانند ادوبی و وی‌ام‌ویر نیز قصد دارند سرویس‌های مالی یادشده را به کار بگیرند. آی‌بی‌ام هنوز در ویژگی‌های فنی و هزینه استفاده از این خدمات به‌طور عمومی اطلاع‌رسانی نکرده‌است.