معرفی آنتی ویروس Kaspersky 

شرکت Kaspersky در سال ۱۹۹۷ توسط ناتالیا کسپرسکی و یوجین کسپرسکی به وجود آمد. دفتر اصلی آن در مسکو، روسیه است و در بسیاری از کشورهای جهان نمایندگی دارد.  این شرکت محصولاتی مانند آنتی‌ویروس کسپرسکی، محصولات امنیت سازمان و آنتی‌ویروس موبایل و... را می‌سازد، که در ساخت این محصولات بسیار قوی عمل کرده و آنتی ویروس کسپرسکی در آزمونهای AV-Comparatives و AV-Test و VirusBulletin ، با false positive (شناخت فایل سالم به عنوان ویروس) پایین و قدرت تشخیص بالای بدافزارهمیشه رتبه بسیار بالایی در تستها کسب کرده و با قابلیت های قوی و کامل در کنسول مدیریتی و رابط کاربری ساده جایگاه ویژه ای را در بین آنتی ویروس های رقیب دارد .

چرا Kaspersky ؟

 

 امنیت 

محافظت دربرابر ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها، تهدیدات اینترنتی و تهدیدات دیگر

 هر روزه هزاران عامل بدافزاری جدید به‌وسیله مهاجمان سایبری در اینترنت منتشر می‌شود. از این رو سرویس ابری کسپرسکی دیوار دفاعی شما را برابر بدافزارها و تهدیدات سایبری پیوسته محکم و سرپا نگه می‌دارد.

عملکرد 

امنیت برتر بدون افت سرعت

سیستم‌ فناوری‌های امنیتی کسپرسکی امنیت و کارایی را همزمان دربر می‌گیرد و با انجام عملیات امنیتی در پس‌زمینه اجازه انجام تمام عملیات ها را به کاربر می دهد . 

 

 

سادگی  

مدیریت آسان امنیت دیجیتال روی تمام پلتفرم‌ها مدیریت کنید.

داشتن کنسول مدیریتی ساده و User friendly

گزارش گیری قوی و آسان با داشتم تمپلیت های آماده 

 

 

 

  مقایسه نسخه های Kaspersky : 

Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT

Select نسل بعدی حفاظت مبتنی بر HuMachine برای پلتفرم های مختلف شامل سرورهای Linux، Windows و کلاینت ها را فراهم می کند. این محصول دارای سطوح امنیتی چند لایه که توسط آن رفتارهای مشکوک را شناسایی کرده و تهدیدهایی مانند باج افزارها را از بین می برد. کنترل های مبتنی بر فضای ابری آن ریسک حملات را کاهش می دهد و قابلیت مدیریت موبایل ها به شما کمک می کند تا از پلتفرم های موبایل ها حفاظت کنید

 

 

قابلیت های کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی بیزینس Select

 

ضد باج افزار (Anti-Ransomware)

ویروس های باجگیر اطلاعات کاری و شخصی شما بر روی سیستم را به گونه ای قفل می کنند که شما قابلیت دسترسی به آن ها را نداشته باشید و سپس برای باز کردن قفل از شما درخواست باج می کنند

 

کنسول مدیریت واحد

با استفاده از کنسول مدیریت واحد ادمین مجموعه می تواند سطح دسترسی کارمندان به دیوایس ها و فایل ها و پوشه های موجود روی سیستم و سرور را کنترل و تنظیم کند

 

یکی از ویژگی های خیلی مهم کنسول مدیریتی کسپرسکی داشتن گزارش های بسیار متنوع نسبت به مابقی آنتی ویروس های رقیب است( گزارش های مربوط به وضعیت آنتی ویروس های شبکه ، لیست تمام نرم افزارهای نصب شده در شبکه ، لیست کامل سخت افزارهای شبکه و... ) که به صورت رایگان روی تمامی نسخه های لایسنس در اختیار مشتری قرار میدهد . و با توجه به این گزارش ها  مدیریت و اقدام برای امنیت شبکه بسیار راحت تر انجام می شود.

Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED

 

کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی بیزینس ادونس دومین نسخه اندپوینت کسپرسکی است که علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی های نسخه سلکت دارای ویژگی های دیگری هم هست که به مهمترین آن ها اشاره می کنیم. با ارائه یک راهکار امنیتی سریع از تهدیدات جدید محافظت نماید. لایه های دفاعی اضافی به شرکت ها کمک می کند تا حفره های امنیتی را از بین ببرند و از اطلاعات حساس و مهم بیشتر محافظت کنند و تمامی این ابزارها و امکانات از طریق یک کنسول مدیریتی کاربرپسند به سادگی مدیریت می شود.

 

قابلیت های کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی بیزینس Advanced

مدیریت آسیب پذیری ها و پچ ها

نصب تمام پچ های امنیتی مربوط به سیستم عامل و اسکن کامل و پیشرفته برای یافتن حفره های امنیتی که با توزیع خودکار وصله ها ترکیب شده است و نصب پچ های امنیتی مربوط به نرم افزار های thirdparty و برطرف کردن آسیب پذیری های بحرانی هر کلاینت در شبکه به صورتی فردی و دقیق.

 

مدیریت رمزگذاری

با استفاده از این ویژگی می توانید فایل ها و پوشه های شخصی خود را رمز گذاری کنید تا کسی نتواند به آن ها دسترسی پیدا کند. بنابراین حتی اگر شخصی اجازه دسترسی به فایل یا پوشه خاصی را داشته باشد نمی تواند بدون دارا بودن رمز از آن استفاده کند.

 

اما اگر رمزهای عبور فایل ها، پوشه ها و حساب های کاربری خود را گم و یا فراموش کنید چه باید کرد؟! ویژگی password manager آنتی ویروس کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی بیزینس ادونس تمام رمز های عبور شما را ذخیره می کند و آن ها را در یک والت امن نگه داری می کند. بنابراین شما برای دسترسی به رمزهای عبور خود تنها از رمز عبور والت استفاده می کنید.

 

Kaspersky Endpoint Security for Business Total

کسپرسکی توتال سکیوریتی بیزینس آخرین و کامل ترین و قوی ترین نسخه اندپوینت کسپرسکی است که علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی های نسخه کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی بیزینس ادونس ویژگی های دیگری هم دارد که به دو مورد از مهمترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

 قابلیت های کسپرسکی اندپوینت سکیوریتی بیزینس Total

 

امنیت برای email server

این ویژگی امنیت ارسال و دریافت ایمیل ها و فایل های پیوست شده به ایمیل ها را تضمین می کند. یعنی حفاظت email server تمام ایمیل های دریافتی را پیش از باز کردن توسط کاربر بررسی می کند و درصورت مشاهده مورد مشکوک آن را مسدود کرده و اجازه باز کردن ایمیل را به کاربر نمی دهد و همچنین تمام ایمیل های ارسالی را پیش از ارسال اسکن می کند و در صورت مشاهده مورد مشکوک آن را بلاک می کند و اجازه ارسال آن را به کاربر نمی دهد.

 

نکته : شرکت کسپرسکی یک و نیم برابر تعداد لایسنس خریداری شده کلاینت email server را به عنوان اشانتیون در اختیار کاربر قرار می دهد. به عنوان مثال اگر فردی لایسنس 200 کاربره کسپرسکی توتال سکیوریتی بیزینس را خریداری کند می تواند روی 300 کلاینت از پروتکشن email server استفاده کند.

 

امنیت برای web gateways

ویژگی web gateways به پکت های ارسالی و دریافتی از طریق اینترنت نظارت می کند و در صورت وجود مورد مشکوک عملیات را بلاک می کند. به بیان ساده تر این ویژگی بین کامپیوتر و gateways (ابزاری بین مودم و کامپیوتر) قرار می گیرد و پکت ارسالی را قبل از رسیدن به مودم و پکت دریافتی را قبل از رسیدن به سیستم اسکن می کند، بنابراین نه فایل آلوده برای کسی ارسال می شود و نه از کسی دریافت می شود.

 

عنصر حیاتی امنیت کامپیوتر شما


راهکار Kaspersky Anti-Virus برای تمام بدافزارها به‌خوبی از شما محافظت می‌کند. آنتی ویروس کسپرسکی در مقام ستون‌های دفاعی اصلی سیستم کامپیوتری، شما را برابر آخرین تهدیدات مانند ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و کرم‌ها محافظت می‌کند. آنتی ویروس کسپرسکی کاربری آسانی دارد و سرعت سیستم را نیز کاهش نمی‌دهد.

 

محافظت برابر حملات پیشرفته و ویروس‌ها، spyware، worm، تروجان‌ها 
امنیت برتر بدون افت سرعت سیستم
سهولت در مدیریت امنیت، دسترسی و پشتیبانی

 

123movies