Kaspersky Endpoint Detection and Response

حملات مجرمان سایبری روز به روز پیچیده می‌شود و می‌تواند با موفقیت از محافظت‌های موجود عبور کرده و هر حوزه از کسب‌وکار شما را در معرض خطر قرار دهد. نقاط پایانی یا سیستم‌های کسب‌وکارها، زمانی که برای ایجاد فعالیتهای تجاری گرد هم می‌آیند و اطلاعات کاربران و اطلاعات کسب و کار در درون سیستم ها قرار می گیرد، آسیب‌پذیر هستند. برای محافظت از این سیستم‌ها و جلوگیری از حملاتی که از طریق ورود به این نقاط پایانی صورت میگیرد و در نتیجه امکان دسترسی به زیرساخت شبکه فراهم می شود ، تیم‌های امنیتی IT باید به دنبال تقویت دفاع باشند. حفاظت کامل از این نقاط پایانی ، نیاز به فناوری دارد. Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) با بررسی کامل شبکه ابزار دفاعی قوی برای کشف تهدیدات، ترتیب گذاری، تحقیق و دفع تهدیدات پیچیده و حملات مشابه APT از دیگر وظایف محصول کسپرسکی EDR است.

موارد استفاده از EDR

EDR یا Kaspersky Endpoint Detection and Response  مکمل محصول Endpoint است که با قابلیت های پیشرفته خود باعث بالا بردن سطح امنیت شبکه می شود ، این محصول با کمترین میزان منابع سخت افزاری باعث حفاظت در برابر حملات پیشرفته و هدفمند و تشخیص شکاف های موجود می شود و هیچگونه بار اضافی روی  شبکه ندارد . 

سازمان هایی که در حال حاضر از Kaspersky Endpoint Security استفاده می‌کنند، می‌توانند Kaspersky EDR که دارای قابلیت‌های تشخیص، تحقیق و واکنش به تهدیدات خیلی پیچیده می‌باشد را به عنوان یک بسته تکمیلی بر روی آنتی ویروس خود نصب کنند.

 

 

مدیریت کامل و یکپارچه سیستم ها 

تمامی کارها از طریق یک کنسول تحت وب انجام می‌شود.

با توجه به بروزرسانی خودکار و حذف فرآیندهای دستی، تجزیه و تحلیل تهدیدات و عکس العمل مناسب فعالیت ها سریع‌تر انجام شده و کارایی امنیتی شبکه افزایش می‌یابد.

واکنش سریع در برابر حملات

EDR یک شبکه غیرقابل نفوذ ایجاد می‌کند و دارای سیستم امنیتی پیشرفته و نظارت گسترده است.

و به صورت متمرکز بر روی همه سیستم های شبکه فعالیت دارد .

 تمامی کارهای امنیتی توسط یک کنسول تحت وب انجام می‌گیرد.

 

حفاظت کامل سیستم ها 

Kaspersky Endpoint security Detection and Responce یک عملکرد کامل برای حافظت از سیستم‌ها، پیشگیری، تشخیص، تعیین اولویت

و واکنش به حملات پیچیده را فراهم می‌کند.

 EDR نیازهای امنیتی سیستم را برطرف می‌کند، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و تامین حفاظت در برابر تهدیدات را از پایین‌ترین سطح، تضمین می‌کند.

 

EDR برای چه تجارت هایی مناسب است ؟

برای تجارت هایی که توانایی پاسخ سریع در برابر حملات را به دلیل نداشتن منابع کافی ، ندارند ،  تجارت هایی مانند :

•    سازمان‌های دولتی
•    مراکز خدمات مالی
•    سازمان‌های بزرگ
•    انرژی، گاز و نفت
•    مراکز مخابرتی
•    مراکز تجاری 

چرا EDR ؟

ایستگاه های کاری یا Endpoint ها ریسک پذیرترین و خطرناک ترین محصولات در شبکه هستند که EDR با کمترین میزان منابع سخت افزاری و نصب شدن به عنوان یک نرم افزار جدا از Endpoint باعث ایجاد یک مجموعه کاملا امن در برابر حملات پیشرفته در بخش کلاینت ها و سرور می شود . 

 

 

 

 

پاسخ سریع به حملات و تشخیص سریع تهدیدات

 

کاهش زمان تشخیص حملات هدفمند و تشخیص کامل حفره های موجود در شبکه 

 

تطبیق کامل با هر شبکه و سیسات های آن 

 

Endpoint Detection and Response

تهدیداتی که کسپرسکی EDR شناسایی می‌کند

یکی از فاکتور های مهم در بحث امنیت شبکه بحث زمان تشخیص حملات است که هرچه سریعتر حملات دفع شود تا آسیب کمتری به مجموعه وارد شود در این مورد Kaspersky EDR این امکان را برای ما فراهم می کند بدون نیاز به نیروی امنیتی و کارشناس فنی تمامی تهدیدات مربوط به ایستگاه های کاری را شناسایی کرده و پاسخگویی کند . 

حتی EDR این امکان را برای ما فراهم می کند که با ترکیب شدن با KATA علاوه بر امنیت ایستگاه های کاری امنیت شبکه را نیز به صورت کامل برای مجموعه ما فراهم کند .

با نفوذ به منابع شبکه که از نظر امنیتی قابل اطمینان و دارای امنیت ظاهری هستند، می‌توان به سایر محیط‌های کسب‌وکار نفوذ کرد.

 

عدم پیکربندی مناسب Reimaging ، blacklisting و لینک‌های ارتباطی مشکوک در حیطه فناوری اطلاعات می‌تواند عملکرد سیستم امنیتی را مختل کند.

حملات غیر سیستمی مانند مهندسی اجتماعی و سرقت اعتبار از جمله راه‌های نفوذ قدیمی بر اساس شناسایی الگوهای پنهان است.

مجرمان سایبری با استفاده از روش‌های منحصر به فرد و اغلب ناشناخته در برابر تکنولوژی‌های پیشگیرانه قدیمی، به راحتی فعالیت می‌کنند.

 عدم تشخیص سریع یک حمله و عکس‌العمل مناسب در برابر آن باعث ایجاد اختلال در زیرساخت دیجیتال می‌شود.

 

 فقدان تمرکز موجب اختلال در مدیریت یکپارچه می‌شود و می‌تواند باعث بروز حملات ناشناخته در سطوح مختلف امنیتی یک شرکت شود.

 

چرا Kaspersky EDR با سایا ارتباط ؟

شرکت فراگامان سایا ارتباط نوین با داشتن مدیران در حوزه امنیت شبکه و ارائه راهکارهای امنیتی در جهت امن سازی و شناسایی حملات هدفمند ، و همچنین نیروهای متخصص در این حوزه برای اجرایی کردن راهکارها و ارائه پشتیبانی حرفه ای محصولات ، می تواند رضایت خاطر مشتری را در جهت پیاده سازی محصول و پشتیبانی آن جلب کند .

ابر رسانه - آخرین رسانه ها

123movies