Kaspersky EDR Optimum

EDR Optimum کسپرسکی به مشتری کمک می‌کند که با کاهش هزینه های مربوط به Kaspersky EDR ، تمام ویژگی های محصول EDR را داشته باشند .EDR Optimum شبکه ما را در برابر حملات  هدفمند و پیشرفته محافظت می کند . Kaspersky Endpoint Detecion and Response یک ابزار خودکار متمرکز است که تهدیدات  پیشرفته و هدفمند را شناسایی می‌کند و راهکارهایی برای مقابله، به مدیران شبکه ارائه می‌دهد. 

 

چرا Kaspersky EDR Optimum ؟

افزایش چشم گیر حملات پیشرفته

با توجه به حملات هر روز افزایش می یابد و به صورت هدفمند در ابعاد گسترده منتشر می شود ، این تهدیدات امری عادی و ارزان قیمت شده است و این به آن معناست که تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز در معرض خطر قرار دارند . امروزه دیگر مقصد این حملات گسترده فقط سازمان های دولتی حساس نیستند بلکه تمامی کسب و کارهای بزرگ و کوچک مورد هدف این حملات قرار می گیرند . طبق آمار، 91% از کسب‌وکارها در طول یکسال تحت تاثیر حملات سایبری قرار می‌گیرند.

افزایش هزینه های جبران خسارات ناشی از حملات 

طبق تحقیقات از هر 10 حمله هدفمند یک حمله به صورت موفقیت آمیز است . افزایش نجومی هزینه بازسازی خسارات که طبق آمار هزینه ناشی از حملات پیشرفته و هدفمند برای یک حمله که منجر به افشای اطلاعات سازمان شده است، متوسط 1.41 میلیون دلار است! 

این هزینه شامل تحقیق تحلیل حمله صورت گرفته ، اصلاح آسیب های وارد شده به شبکه ، پرداخت غرامت برای نشت اطلاعات ، کمپین‌های اطلاع‌رسانی و آموزش به کاربران و روابط‌عمومی و سایر موارد مورد نیاز برای کاهش پیامدهای حمله است.

 

کمبود و محدودیت سازمان 

همچنین سازمان ها در جذب نیروی متخصص و کاشناس فنی محدودیت دارند ، ارائه آموزش های لازم به نیروها برای داشتن نیروی متخصص نیاز به صرف وقت و انرژی و همچنین استخدادمم این نیروها نیاز به هزینه های زیادی دارد . 

 

در نتیجه سازمان ها و تمامی کسب و کارهای که کوچک و بزرگ نیاز به داشتن ابزاری پیشرفته و مقرون به صرفه برای جلوگیری از این حملات دارند .

 

 

 

 

EDR Optimum وظیفه تجزیه و تحلیل کامل برای اینکه بفهمید یک تهدید از کجا آمده است، چگونه ایجاد شده و چه کاری انجام داده است، را دارد.

KasperskyK EDR Optimum

 

 

Col 1 content area