Kaspersky For Mail Server 

ایمیل گزینه شماره یک است که توسط مجرمان سایبری برای نفوذ و حمله به سیستم های فناوری اطلاعات سازمانی استفاده می شود.Kaspersky Security for Mail Server از چندین لایه امنیتی مبتنی بر ماشین learning و استفاده از داده‌های اطلاعاتی تهدید جهانی برای شناسایی و مسدود کردن تهدیدات سایبری ایمیل استفاده می‌کند.

استفاده از منابع سیستم را بهینه می کند

Kaspersky Security for Mail Server با یک موتور ضد بدافزار جدید، تعادل بار منابع سرور، فناوری اسکن بهینه شده، و توانایی حذف اشیاء مشخص شده از فرآیندهای اسکن، به حفظ عملکرد و به حداقل رساندن منابع مورد نیاز برای انجام اسکن آنتی ویروس کمک می کند.

فیلترینگ چند لایه اسپم ها 

فیلتر اسپم هوشمند و به کمک ابر برای سرورهای ایمیل مبتنی بر Microsoft Exchange و لینوکس به صورت Realtime کار می کند تا بار ترافیک پیام های ناخواسته را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

حفاظت از میل سرور ها

Kaspersky Security for Mail Server برای محافظت از نامه‌ها در آخرین نسخه‌های پلتفرم‌های اصلی ایمیل - از جمله سرورهای Microsoft Exchange و مبتنی بر لینوکس، کار می‌کند.

 

تصویر گسترده تر - یکپارچگی و انعطاف پذیری

به طور یکپارچه با پلتفرم Kaspersky Anti Targeted Attack (KATA) و همچنین با Kaspersky Endpoint Protection ادغام می شود.
گواهینامه VMware-Ready و استقرار Microsoft Azure از ادغام با محیط ابری ترکیبی شما پشتیبانی می کند.
مدیریت چند مستاجر و صدور مجوز انعطاف پذیر به ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) کمک می کند تا ایمیل های پیشرو در جهان را به عنوان یک سرویس ارائه دهند.

ضد هرزنامه، ضد فیشینگ، ضد کلاهبرداری…

تشخیص ضد هرزنامه مبتنی بر یادگیری ماشین، با نظارت کارشناسان انسانی، موارد مثبت کاذب اتلاف وقت و منابع را به حداقل می رساند.
تجزیه و تحلیل شبکه عصبی پشتیبانی شده توسط هوش تهدید URL بلادرنگ در برابر ایمیل های فیشینگ شناخته شده و ساعت صفر محافظت می کند.
مدیریت ایمیل تایید شده از کلاهبرداری محافظت می کند، در حالی که سیاست های انعطاف پذیر "فیلتر پیوست" خطر نشت داده ها را کاهش می دهد.

حفاظت از تهدید نسل بعدی

اسکن بلادرنگ و Raltime، بدافزارهای شناخته شده و ناشناخته قبلی را در همه ایمیل های دریافتی و پیوست‌ها فیلتر می‌کند.
داده های 
Machine learning ، تخصص انسانی و اطلاعات با هم ترکیب می‌شوند تا سطوح تشخیص بالای ثابت شده را با حداقل موارد مثبت کاذب ارائه دهند.
اجرای شبیه‌ساز sandbox تضمین می‌کند که حتی پیچیده‌ترین و مبهم‌ترین بدافزارها نیز نتوانند به آن نفوذ کنند.

 

چرا Kaspersky For Mail Server با سایا ارتباط ؟

شرکت فراگامان سایا ارتباط نوین با داشتن مدیران در حوزه امنیت شبکه و ارائه راهکارهای امنیتی در جهت امن سازی و شناسایی حملات هدفمند ، و همچنین نیروهای متخصص در این حوزه برای اجرایی کردن راهکارها و ارائه پشتیبانی حرفه ای محصولات ، می تواند رضایت خاطر مشتری را در جهت پیاده سازی محصول و پشتیبانی آن جلب کند .

123movies