Kaspersky Sandbox

با توجه به بالا رفتن روز افزون تعداد حملات سایبری در دنیای امروز ، نیاز به تشخیص حملات و تهدیدات به شدت بالا رفته ، از طرف دیگر استخدام یک متخصص با تجربه امنیتی بسیار سخت و هزینه گزافی دارد ، Kaspersky Sandbox با بهره‌گیری از بهترین روش‌های تخصصی در زمینه مبارزه با تهدیدات پیچیده و حملات APT و محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات، بدون نیاز به وجود یک نیروی متخصص امنیت اطلاعات می‌تواند برای سازمان‌ها راه‌گشا باشد. در واقع حملات بسیار پیشرفته ای که می تواند Endpoint را دور بزند با داشتن این ماژول سریعا شروع به تحلیل و بررسی و سپس تشخیص می کند.در واقع این ماژول تکمیل کننده محصول Kaspersky Endpoint Security می باشد .

چرا کسپرسکی سندباکس ؟

 

داشتن هزینه کم برای شبکه های بزرگ 

شرکت های بزرگ با داشتن شبکه های پیچیده و پراکنده  می توانند با داشتن این محصول از مزایای تحلیل خودکار، بدون نیاز به نیروی متخصص بهره‌مند شوند.

برطرف کردن مشکل نبودن نیروی متخصص 

برای مقابله با حملات APT شرکت‌ها باید یک واحد امنیتی توسعه یافته و به روز داشته باشند.Kaspersky sand Box با داشتن ماژول های مختلف و شبیه سازی موقعیت های حمله و جلوگیری، بدون نیاز به نیروی متخصص تمامی حملات را خنثی می کند . 

افزایش دفاع در برابر تهدیدات پیشرفته

عبور کردن از استراتژی های مربوط به سندباکس غیرممکن است ، این با نصب شدن در کنار  ماژول اندپوینت سیستم امنیتی را به طرز چشمگیری تقویت میکند و خطرات ناشی از تهدیدات را به طور کامل از بین می برد .

 

کسپرسکی سندباکس 

کسپرسکی سندباکس با در بر داشتن ماژول های پیشرفته ،

رفتارشناسی Malware ها 

اسکن عمیق اطلاعات 

 تجزیه و تحلیل پویا بدون نیاز به حضور یک متخصص فناوری اطلاعات

به امن سازی شبکه کمک قابل توجهی می کند، این محصول به صورت یک لایه اضافی امنیتی با Kaspersky Endpoint Security ادغام می شود و از طریق یک رابط کاربری قابل تنظیم است که در شناسایی حملات APT ، و بسیار پیچیده عالی عمل می کند.

 

روش کار Kaspersky Sandbox

 

چرا کسپرسکی سندباکس با سایا ارتباط ؟

شرکت فراگامان سایا ارتباط نوین با داشتن مدیران در حوزه امنیت شبکه و ارائه راهکارهای امنیتی در جهت امن سازی و شناسایی حملات هدفمند ، و همچنین نیروهای متخصص در این حوزه برای اجرایی کردن راهکارها و ارائه پشتیبانی حرفه ای محصولات ، می تواند رضایت خاطر مشتری را در جهت پیاده سازی محصول و پشتیبانی آن جلب کند .

123movies