ابر رسانه - لیست رسانه

  • 294
  • 48 مرتبه
پایان کار مایکروسافت آفیس

پایان کار مایکروسافت آفیس

1401/07/28 09:09:38 ق.ظ

مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که نام اشتراک آفیس ۳۶۵ خود را به مایکروسافت ۳۶۵ تغییر خواهد داد و اذعان کرد این اشتراک به چیزی بیش از یک برنامه کاری تبدیل شده است. بر اساس به‌روزرسانی‌های جدید، اکنون مایکروسافت در حال حذف بیشتر مارک آفیس باقی مانده است.

در بیانیه‌ای از سوی این شرکت آمده است در ماه‌های آینده، Office.com، برنامه موبایل آفیس و برنامه آفیس برای ویندوز به برنامه مایکروسافت ۳۶۵ با نماد و ظاهری جدید و حتی ویژگی‌های بیشتر تبدیل خواهند شد.

در حال حاضر، می‌توانید به ورد، اکسل و سایر برنامه‌های مایکروسافت به صورت آنلاین در Office.com دسترسی داشته باشید، اما به‌زودی به microsoft365.com تغییر خواهد کرد؛ با یک لوگوی شش‌وجهی جدید که جایگزین لوگوی مربعی فعلی می‌شود. تغییرات در ماه آینده اتفاق خواهند افتاد و اپلیکیشن آفیس برای ویندوز، macOS، iOS و اندروید در ژانویه تغییر نام خواهد داد.

نام برنامه‌ها تغییر نمی‌کند، زیرا همچنان از Word، Excel، PowerPoint، Teams، Outlook، Clipchamp، Stream و Designer استفاده می‌کنید. همچنین یک برنامه مایکروسافت ۳۶۵ در موبایل و دسکتاپ وجود خواهد داشت که به عنوان یک مرکز متمرکز برای اطلاعات، نمایش جلسات، فایل‌ها، اسناد و موارد دیگر عمل می‌کند.

نام Office برای خرید‌های یکباره از طریق آفیس ۲۰۲۱ و Office LTSC که برنامه‌ها را از طریق مجوز حجمی ارائه می‌دهد، باقی خواهد ماند، با این حال، اکنون به عنوان یک برند قدیمی در نظر گرفته می‌شود، بنابراین طبق بیانیه اعلام شده هر ویژگی جدید برای Microsoft 365 خواهد بود و نه آفیس. مایکروسافت تاکید کرد هیچ تغییری در برنامه‌های اشتراک آفیس ۳۶۵ وجود ندارد.

123movies